Naše realizace

Vládneme letitými zkušenostmi z mnoha různých marketingových disciplín. To, co je pro nás podstatné, je poměr výsledku a finančních prostředků vložených do komunikačních kampaní našich klientů – tedy efektivita.

Výstava

Naše další společná stopa s ADS ve světě – tentokrát v Rijádu

Letos jsme znovu spojili síly s Advanced Design Solution, tentokrát při přípravě jejich expozice na významném veletrhu World Defense Show v Rijádu. Na koncepci expozice jsme spolupracovali s firmou GO STAND DESIGN, přičemž veškerá grafika byla tvořená námi. Na fotky z realizace se můžete podívat ZDE. Pokud i vy plánujete svou prezentaci na veletrzích, jsme […]

Online kampaň

Vánoce v Centro Zlín s naší grafikou

Jsme nadšení, že můžeme sdílet úspěch naší poslední kampaně pro obchodní centrum Centro Zlín. Již druhým rokem jsme měli možnost vytvářet kreativní grafiky, které jste mohli vidět na billboardech, na sociálních sítích a na dalších místech po celém obchodním centru.  Věříme, že naše návrhy přispěly k vytvoření jedinečné vánoční atmosféry, kterou jste si v Centro […]

Online kampaň

Letní soutěž pro Řeznictví Černocký

Jsme pyšní na realizaci úspěšné letní soutěže pro našeho dlouholetého klienta, Řeznictví Černocký. Soutěž pomohla zvýšit povědomí o značce a získat nové kontakty do odběru newsletterů prostřednictvím výhry atraktivních poukazů na produkty ze sortimentu řeznictví. Děkujeme za důvěru a rádi se podělíme o naše zkušenosti s dalšími klienty.

Backstage

FURCH – backstage

Letní melodie jsou v plném proudu, a my s nimi! I přes sluneční paprsky nezahálíme a pracujeme na něčem, co vás jistě dostane! Jsme hrdí, že jsme se opět spojili se značkou skvělých kytar FURCH a společně pracujeme na dalším projektu, který vám již brzy odhalíme. Věříme, že vás výsledkem zcela jistě dostaneme do správného […]

Video

Synot Tip a.s. a série 3D TV spotů

Online kampaň

Naše kampaň pro P2P platformu Bondster

Grafická identita

A je to venku

V pondělí 6. března se ve vizovickém Kulturním centru uskutečnila vernisáž výstavy námi realizované nové vizuální identity města Vizovice. Za hojné účasti zvědavých návštěvníků jsme měli možnost osobně odprezentovat nejen nové logo a slogan města, ale i další prvky vizuální identity obsažené v manuálu. Ten byl následně zástupci města slavnostně pokřtěn, čímž byla symbolicky ukončena […]

Výstava

Naše stopa v Abu Dhabi

Pro Advanced Design Solution jsme i letos chystali stánek a jeho grafiku na veletrh #idex 2023, který se pravidelně koná v dalekém Abu Dhabi. Děkujeme tímto ADS za opět příjemnou spolupráci a těšíme se na další. V případě, že se chystáte na veletrh i vy, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme s vaší prezentací. Věříme, že […]

Grafická identita

Do závěrečného finiše jsme nabrali plný plyn! 

Intenzivně proto pracujeme na dokončení nového vizuálního stylu města VIZO:VICE. Jak vypadá nové logo už víte, teď vás ale necháváme nahlédnout do naší reklamní kuchyně, kde se právě připravují plakáty, inzeráty a další reklamní nosiče či dárkové předměty, které již brzy budou prezentovat navenek novou tvář města VIZO:VICE.

Video

Nový komunikační koncept „ASKO – Jednička pro vás domov“ pod naší taktovkou.

Grafická identita

FINÁLNÍ PODOBA LOGOTYPU VIZO:VICE

S hrdostí Vám dnes představujeme FINÁLNÍ PODOBU LOGOTYPU města VIZO:VICE, jehož kreativním konceptem jsme se zde pochlubili již začátkem listopadu.  O tom, že využití loga promysleli naši kreativci skutečně do všech detailů, svědčí i jeho propojení s názvy městských organizací, které barevně korespondují s dvojtečkami uprostřed samotného loga. Posuďte sami, jak jim toto barevné spojení sluší…

Grafická identita

CENTRO Zlín s naší vánoční kampaní

Letos jsme se kompletně postarali o vánoční kampaň obchodního centra CENTRO ZLÍN. Od návrhů až po realizaci. Sledujte stránky CENTRO ZLÍN anebo obchodní centrum navštivte a vše uvidíte.  

Grafická identita

Vizovice s naším logem

V létě jsme začali pracovat na návrzích vizuální identity města Vizovice včetně přípravy nového logotypu. Do výběrového řízení jsme se zapojili společně s pěti dalšími agenturami, z kterých postoupili do druhého kola pouze tři nejlepší. Agenturní návrhy hodnotila komise složená ze zastupitelů města a odborníka na grafický design. Náš vítězný koncept pracuje s dvojtečkou, která […]

Video

Připravili jsme TVC a sponzoring pro Českou mincovnu

Video

Připravili jsme nový komunikační směr pro ASKO – NÁBYTEK

Video

B2B Partner TVC a SPONZORING

Video

ADS firemní film

Video

SYNOT TIP TVC a sponzoring

Web

CERNOCKY.CZ – e-shop

Pro klienta Jan Černocký, řeznictví a uzenářství s.r.o., předního lokálního řeznictví jsme realizovali kompletní webové stránky včentně eshopu pro rozvoz.

AR / VR

COMINFO – turnstileART

Díky naší rozšířené realitě a pokročilé vizualizaci mohou zákazníci aplikovat 3D modely turniketů COMINFO do svých interiérových prostor, vytvářet jejich sestavy, barevné či funkční modifikace, pořizovat technickou dokumentaci a sdílet reálné snímky výsledků.

AR / VR

InetPrint AR pozvánka

iNET Solutions s.r.o. Kreativní koncept a kompletní výroba online AR aplikace umožňující přednímu českému dodavateli reklamních předmětů nápadité oslovení zákazníků. Reference od klienta

Video

Vitar EKO Friendly

Video

Vitar firemní video – 30 let

Video

B2B Partner – Džin

Video

Hamé Biatlon

AR / VR

UNIVERSALIA

Kompletní realizace aplikace pro rozšířenou realitu, díky které ožije titulní strana časopisu Univerzity Tomáše Bati - Universalia.

AR / VR

PROHLÍDKA BYTU

Video

Hamé Rybí paštiky

Video

Astratex

Web

Easy Gate Superb

Kompletní výroba moderního produktového webu se zakomponovaným videem a konfigurátorem výrobku.

Print

IMI HYDRONIC ENGINEERING

Příprava tiskovin a online bannerů celosvětové B2B kampaně „Malý velikán“ produktu TA-pilot

Print

TRAVEL PORTAL

Grafický návrh klíčového vizuálu pro online kampaň předního českého online prodejce dovolených.

Print

REMY COINTREAU

Návrh a realizace kolekce tiskových a POS materiálů pro prémiovou značku alkoholických nápojů.

Print

REGIOJET

Kompletní realizace tiskových a online vizuálů komunikační kampaně klienta

Print

COMINFO

Kreativní koncept, grafika, DTP a copywriting kolekce tiskových materiálů prezentující inovativní technologii klienta

Print

BLUESTYLE

Kreativní koncept, grafický návrh a DTP příprava klíčových vizuálů zájezdních produktů

Web

Zdeněk Pohlreich

Kompletní výroba webu

Web

Duraprint

Grafika, kódování a implementace produktového webu

Video

ZOO Zlín

Kreativa, scénář a supervize výroby propagačního videa, které neotřelou cestou ukáže vše, co zoologická zahrada nabízí

Video

Barum 70 let

Kreativa, scénář a supervize výroby filmu k 70. výročí vzniku firmy na výrobu pneumatik pod značkou BARUM

Video

Gebrüder Weiss

Kreativa, scénář a supervize výroby netradičně pojatého náborového videa nadnárodního dopravce

Video

Home Credit

Výroba firemního filmu k 20. výročí založení společnosti

Video

Vsetín

Scénář a vedení realizace dvou online spotů motivujících ke zvýšení celoroční turistické návštěvnosti města

Video

Astratex 2016 podzim

Kreativa, scénář a supervize výroby prvního ze série spotů pro největšího online prodejce spodního prádla Astratex

Video

BLUESTYLE

Kreativní koncept a supervize výroby tandemu TV spotů, propagujících 2 vybrané produkty z nabídky CK BLUE STYLE

Video

Baťa

Kreativní koncept a řízení produkce televizního spotu, promujícího uvedení podzimní kolekce

Video

Los Grileros

Kompletní návrh a realizace kampaně s výrobou série 2 TV / On-line spotů vč. kreativy a komponované hudby.

Video

Astratex 2016 jaro

Kreativa, scénář a supervize výroby vůbec prvního TV spotu pro největšího online prodejce spodního prádla Astratex.

Naše další společná stopa s ADS ve světě – tentokrát v Rijádu

Letos jsme znovu spojili síly s Advanced Design Solution, tentokrát při přípravě jejich expozice na významném veletrhu World Defense Show v Rijádu. Na koncepci expozice jsme spolupracovali s firmou GO STAND DESIGN, přičemž veškerá grafika byla tvořená námi. Na fotky z realizace se můžete podívat ZDE.

Pokud i vy plánujete svou prezentaci na veletrzích, jsme tady pro vás! Svěřte nám Vaše plány a my Vám pomůžeme vyniknout. Využijte naše expertní znalosti a bohaté zkušenosti. Jsme tady pro Vás. 

Vánoce v Centro Zlín s naší grafikou

Jsme nadšení, že můžeme sdílet úspěch naší poslední kampaně pro obchodní centrum Centro Zlín. Již druhým rokem jsme měli možnost vytvářet kreativní grafiky, které jste mohli vidět na billboardech, na sociálních sítích a na dalších místech po celém obchodním centru. 

Věříme, že naše návrhy přispěly k vytvoření jedinečné vánoční atmosféry, kterou jste si v Centro Zlín mohli užít.

Chceme poděkovat Centru Zlín za skvělou spolupráci a přejeme plné obchodní centrum po celý rok 2024. Je pro nás ctí být součástí takového projektu a těšíme se na další společné kampaně.

#CentroZlín #VánočníKampaň #Spolupráce #GrafickýDesign

Polep balící služby
Sociální sítě

BB

Sociální sítě II

Letní soutěž pro Řeznictví Černocký

Jsme pyšní na realizaci úspěšné letní soutěže pro našeho dlouholetého klienta, Řeznictví Černocký. Soutěž pomohla zvýšit povědomí o značce a získat nové kontakty do odběru newsletterů prostřednictvím výhry atraktivních poukazů na produkty ze sortimentu řeznictví. Děkujeme za důvěru a rádi se podělíme o naše zkušenosti s dalšími klienty.

FURCH – backstage

Letní melodie jsou v plném proudu, a my s nimi! I přes sluneční paprsky nezahálíme a pracujeme na něčem, co vás jistě dostane!

Jsme hrdí, že jsme se opět spojili se značkou skvělých kytar FURCH a společně pracujeme na dalším projektu, který vám již brzy odhalíme.

Věříme, že vás výsledkem zcela jistě dostaneme do správného rytmu! Již brzy.

Synot Tip a.s. a série 3D TV spotů

Pro našeho stálého klienta – společnost Synot Tip a.s., jsme vytvořili sérii 3D animovaných televizních spotů komunikující nabídku oblíbených online her a akčních benefitů.
V  hlavních rolích můžete vidět 3D krásky z hráčsky nejoblíbenějších herních titulů.

Synot Island TVC 30s
Synot Island TVC 10s Čertice
Synot Island TVC 10s Piratka

Naše kampaň pro P2P platformu Bondster

Náš tým pracoval na vytvoření online kampaně, která ukazuje odhodlání české investiční platformy Bondster pomáhat investorům dosáhnout jejich finančních cílů a překonat tak vysokou inflaci. Díky pásku, který je hlavním prvkem, vás naše vizuály jistě zaujmou. Prvek pásku reflektuje oporu firmy Bondster, která udrží inflaci, úspory a výnosy pevně v investorských rukou. Konkrétně jsme zpracovávali 4 různé motivy zaměřené na pevný výnos, diverzifikaci portfolia, akcentaci české platformy a nízkou volatilitu. Součástí kampaně byl také bumper. Na všechny výstupy se můžete podívat právě teď. 

Jsme rádi, že se můžeme spolupodílet na dynamickém rozvoji této ryze české společnosti.

Pevný výnos

Česká investiční platforma

Nízká volatilita

Diverzifikace portfolia
Bumper verze 01
Bumper verze 02

A je to venku

V pondělí 6. března se ve vizovickém Kulturním centru uskutečnila vernisáž výstavy námi realizované nové vizuální identity města Vizovice. Za hojné účasti zvědavých návštěvníků jsme měli možnost osobně odprezentovat nejen nové logo a slogan města, ale i další prvky vizuální identity obsažené v manuálu. Ten byl následně zástupci města slavnostně pokřtěn, čímž byla symbolicky ukončena první část projektu. Jak vše probíhalo, můžete vidět na níže publikovaných fotografiích pana Petra Jaroně.Děkujeme vedení Vizovic za skvělý přístup a spolupráci v rámci tvorby nové vizuální identity a těšíme se již na realizační část.

Naše stopa v Abu Dhabi

Pro Advanced Design Solution jsme i letos chystali stánek a jeho grafiku na veletrh #idex 2023, který se pravidelně koná v dalekém Abu Dhabi. Děkujeme tímto ADS za opět příjemnou spolupráci a těšíme se na další.

V případě, že se chystáte na veletrh i vy, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme s vaší prezentací. Věříme, že budete spokojeni stejně jako Advanced Design Solution.

Slova uznání z pera, tedy spíš klávesnice, CEO a jednatele společnosti nám udělala velkou radost a vlila chuť a energii do další práce, která nás tak baví. Děkujeme.

„Dobrý den,za sebe a za ADS Vám chci poděkovat za výbornou spolupráci s Vámi a GATE78. Návrh stánku a provedení jedním slovem super, jakož i další marketingové produkty a služby řešené s Vámi.Veletrh byl velmi vydařený, náročný, tedy k plné spokojenosti (-:“

Do závěrečného finiše jsme nabrali plný plyn! 

Intenzivně proto pracujeme na dokončení nového vizuálního stylu města VIZO:VICE. Jak vypadá nové logo už víte, teď vás ale necháváme nahlédnout do naší reklamní kuchyně, kde se právě připravují plakáty, inzeráty a další reklamní nosiče či dárkové předměty, které již brzy budou prezentovat navenek novou tvář města VIZO:VICE.

Nový komunikační koncept „ASKO – Jednička pro vás domov“ pod naší taktovkou.

ASKO nábytek se i nadále hodlá profilovat jako „Jednička pro váš domov“, nicméně vizibilnější a snadněji odlišitelnou formou od konkurence. K tomu bude sloužit výrazný prvek – maskot – tkz. Red One Man. Je pohotový, poradí si v každé situaci a má „lidskou“ mimiku. Na naše spoty s panem Jedničkou se můžete podívat právě teď v televizích v Česku i na Slovensku. Případně na Red One Mana narazíte i v rozsáhlé outdoorové kampani.

TV SPOT
One Red Man

FINÁLNÍ PODOBA LOGOTYPU VIZO:VICE

S hrdostí Vám dnes představujeme FINÁLNÍ PODOBU LOGOTYPU města VIZO:VICE, jehož kreativním konceptem jsme se zde pochlubili již začátkem listopadu. 

O tom, že využití loga promysleli naši kreativci skutečně do všech detailů, svědčí i jeho propojení s názvy městských organizací, které barevně korespondují s dvojtečkami uprostřed samotného loga.

Posuďte sami, jak jim toto barevné spojení sluší…

CENTRO Zlín s naší vánoční kampaní

Letos jsme se kompletně postarali o vánoční kampaň obchodního centra CENTRO ZLÍN. Od návrhů až po realizaci. Sledujte stránky CENTRO ZLÍN anebo obchodní centrum navštivte a vše uvidíte.  

Billboard
Realizace billboardu

Balící služba – polep

Facebook banner

Vizovice s naším logem

V létě jsme začali pracovat na návrzích vizuální identity města Vizovice včetně přípravy nového logotypu. Do výběrového řízení jsme se zapojili společně s pěti dalšími agenturami, z kterých postoupili do druhého kola pouze tři nejlepší. Agenturní návrhy hodnotila komise složená ze zastupitelů města a odborníka na grafický design. Náš vítězný koncept pracuje s dvojtečkou, která je nejdůležitějším stavebním prvkem. Tím, že rozděluje jméno VIZO:VICE sděluje, že Vizovice jsou městem, kde je všeho VÍCE a které má i jasnou vizi. Navíc dvojtečka evokuje jádra peckových plodů, přináší funkční a prakticky aplikovatelné použití. Barvy loga zase představují odkaz na nejznámější plodinu a slunce, slunné místo pro život. 

Jsme velmi rádi, že jsme splnili veškerá kritéria a nároky města a budeme Vizovice dělat ještě o něco :VICE HEZČÍ. Už se na to moc těšíme.

Odkaz na tiskovou zprávu města Vizovice: https://www.mestovizovice.cz/…tml

Ukázka dílčích částí vizuálu: galerie příspěvku 

Základní logotyp a claim
Návrh propagačních předmětů – dárkové krabice
Inzerce / Plakát

Připravili jsme TVC a sponzoring pro Českou mincovnu

Připravili jsme nový set televizních spotů pro Českou mincovnu, jejichž vysílání probíhá jak v Česku, tak na Slovensku. Sada obsahuje jak hraný spot, tak i dvě verze sponzoringu. Na všechny spoty se můžete podívat právě teď.

TVC 20s CZ
TV 20s SK
Sponzoring 10s – varianta 1
Sponzoring 10s – varianta 2

Připravili jsme nový komunikační směr pro ASKO – NÁBYTEK

Jeden z největších prodejců nábytku na českém trhu, společnost ASKO – NÁBYTEK, vstupuje do nového roku s inovovanou marketingovou kampaní. „Kampaň s názvem ‘Jednička pro váš domov’ navazuje na komunikační směr započatý v roce 2020, nyní však dostává zcela novou, modernější a vizuálně propracovanější podobu. Pro ASKO-NÁBYTEK jsme v rámci  této komunikace vytvořili 3D kompozice, které se prolínají napříč všemi ročními obdobími. Na některé z nich se u nás můžete podívat právě teď anebo na ně zajisté narazíte ve formě tiskovin, TV spotů či v online prostředí. 

TVC – ASKO NÁBYTEK – ZIMA
Ukázka realizace bigboardu – zimní vizuál
Užití letního vizuálu na prodejní akce
Ukázka návrhu CLV s letním motivem
TVC – ASKO NÁBYTEK – LÉTO

B2B Partner TVC a SPONZORING

Pro našeho stálého klienta jsme opět vykouzlili TV spot a sponzoring. Tyto videospoty navazují na již započatou úspěšnou spolupráci a koncept s džinem z loňského roku.

TVC ŽIDLE
TVC STŮL
TVC REGÁLY

ADS firemní film

ADS s.r.o.

Advanced Design Solution patří k nejvýznamnějším světovým producentům speciálních pohonných systémů pro terénní vozidla. Nabízí celou řadu produktů, které sám nejen vyrábí, ale i vyvíjí. K těm nejzásadnějším se řadí nápravy a převodovky. Pro ADS jsme připravili firemní video, na které se můžete mrknout právě teď.

SYNOT TIP TVC a sponzoring

SYNOT TIP, a.s. – kompletní realizace TV/SV spotů

CERNOCKY.CZ – e-shop

Pro klienta Jan Černocký, řeznictví a uzenářství s.r.o., předního lokálního řeznictví, jsme realizovali kompletní webové stránky včetně e-shopu pro rozvoz.

cernocky.cz

COMINFO – turnstileART

Pro klienta COMINFO a.s., předního světové výrobce turniketů a automatizované evidence osob, jsme vyvinuli AR aplikaci „COMINFO turnstileART“. Díky naší rozšířené realitě a pokročilé vizualizaci mohou zákazníci aplikovat 3D modely turniketů COMINFO do svých interiérových prostor, vytvářet jejich sestavy, barevné či funkční modifikace, pořizovat technickou dokumentaci a sdílet reálné snímky výsledků. Jazykové mutace jsou samozřejmostí, takže naše aplikace podporuje prodej produktů COMINFO po celém světě. Ke stažení na Google Play i App Store.

InetPrint AR pozvánka

iNET Solutions s.r.o.

Kreativní koncept a kompletní výroba online AR aplikace umožňující přednímu českému dodavateli reklamních předmětů nápadité oslovení zákazníků.

Reference od klienta

Vitar EKO Friendly

Pro společnost Vitar, s.r.o. jsme vytvořili koncept komunikace nové výrobkové řady Vitar EKO friendly, jehož součástí byla i výroba TV sponzorského vzkazu a série online videí.

Vitar firemní video – 30 let

Vitar, s.r.o. pomáhá lidem vést zdravější život už 30 let. A právě k tomuto výročí jsme navrhli  a natočili firemní videospot, který představuje zásadní výrobkové řady z portfolia společnosti.

B2B Partner – Džin

Pro B2B Partner, největšího českého dodavatele kancelářského nábytku a vybavení dílen a skladů, jsme vykouzlili TV spot, sponzoring a sérii online videí. Věříme, že naše kreativa i finální výsledek produkce, splní klientova přání o komerčních efektech této kampaně.

Hamé Biatlon

HAMÉ nám svěřilo, co se týká kreativy, tento milý spot. Ústředním tématem je paštika Májka a do hlavních role jsme obsadili skvělého biatlonistu Michala Krčmáře. A jelikož nebyl sníh, tak jsme i zasněžovali 🙂

Hotový TV spot zde:

UNIVERSALIA

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Kompletní realizace aplikace pro rozšířenou realitu, díky které ožije titulní strana časopisu Univerzity Tomáše Bati – Universalia. Čtenáři tak zároveň mají vždy aktuální číslo u sebe v mobilu.

PROHLÍDKA BYTU

VÝZNAMNÝ ČESKÝ DEVELOPER

Interaktivní VR prezentace interiéru bytového domu

Hamé Rybí paštiky

Hamé s.r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby obchodně velmi úspěšného TV spotu prezentujícího kromě standardního sortimentu i novinku – rybí paštiky. Do hlavních rolí jsme obsadili slavného rybáře Jakuba Vágnera a oblíbeného filmového herce Norberta Lichého. Příběhu se nám podařilo vdechnout milý hrabalovský humor.

Hotový TV spot zde:

Astratex

Astratex s.r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby druhého ze série spotů pro největšího online prodejce spodního prádla Astratex s ambasadorkou Ivou Kubelkovou. Kromě jiného komunikujeme „rádce pro výběr správné velikosti.

Níže vyjádření marketingového ředitele společnosti Astratex s.r.o. Martina Mikšovského:
„S Gate 78 jsme dělali 3 TV spoty. Od první spolupráce oceňujeme profesionalitu a snahu najít nejlepší řešení. Dobrá spolupráce byla nejen v produkci spotu, ale i jeho přípravě. Mají schopnost vyjít vstříc a mít výsledky i v šibeničních termínech.“

Easy Gate Superb

Cominfo a.s.

Kompletní výroba moderního produktového webu se zakomponovaným videem a konfigurátorem výrobku.
easygatesuperb.com

IMI HYDRONIC ENGINEERING

IMI Hydronic Engineering

Příprava tiskovin a online bannerů celosvětové B2B kampaně „Malý velikán“ produktu TA-pilot pro švýcarskou společnost. Realizace 2015.

TRAVEL PORTAL

iSTEP CE s.r.o.

Grafický návrh klíčového vizuálu pro online kampaň předního českého online prodejce dovolených. Realizace 2019.

REMY COINTREAU

Rémy Cointreau Czech Republic s.r.o.

Návrh a realizace kolekce tiskových a POS materiálů pro prémiovou značku alkoholických nápojů. Realizace 2016/2017.

REGIOJET

RegioJet a.s.

Kompletní realizace tiskových a online vizuálů komunikační kampaně klienta, z roku 2018, s headlinem: „Máme rádi Česko/ Máme rádi Slovensko“

COMINFO

Cominfo a.s.

Kreativní koncept, grafika, DTP a copywriting kolekce tiskových materiálů prezentující inovativní technologii klienta – nejtenčí plně vybavený turniket na světě. Realizace 2019.

BLUESTYLE

Cestovní kancelář Blue Style k.s.

Kreativní koncept, grafický návrh a DTP příprava klíčových vizuálů zájezdních produktů komunikační kampaně 2019/2020.

Zdeněk Pohlreich

Sevruga s.r.o.

Kompletní výroba webu včetně e-shopové platformy.

Web Zdeňka Pohlreicha

Duraprint

Kružík s.r.o.

Grafika, kódování a implementace produktového webu.

duraprint.cz

ZOO Zlín

ZOO a zámek Zlín-Lešná, příspěvková organizace

Kreativa, scénář a supervize výroby propagačního videa, které neotřelou cestou ukáže vše, co zoologická zahrada nabízí.

Barum 70 let

Continental Barum s.r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby filmu k 70. výročí vzniku firmy na výrobu pneumatik pod značkou BARUM. Video bylo primárně určeno pro slavnostní galavečer, dále pak pro zaměstnance koncernu.

Gebrüder Weiss

GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby netradičně pojatého náborového videa nadnárodního dopravce GEBRÜDER WEISS. Samotné natáčení pak bylo zážitkem pro všechny.

Home Credit

Happy End Agency s.r.o.

Výroba firemního filmu k 20. výročí založení společnosti HOME CREDIT.

Vsetín

Město Vsetín

Scénář a vedení realizace dvou online spotů motivujících ke zvýšení celoroční turistické návštěvnosti města Vsetína. Realizace 2019.

Astratex 2016 podzim

Astratex s.r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby prvního ze série spotů pro největšího online prodejce spodního prádla Astratex s ambasadorkou Ivou Kubelkovou. Komunikujeme jednoduchost procesu nákupu spodního prádla na internetu.

BLUESTYLE

Cestovní kancelář Blue Style k.s.

Kreativní koncept a supervize výroby tandemu TV spotů, propagujících 2 vybrané produkty z nabídky CK BLUE STYLE – rodinnou dovolenou a dovolenou bez dětí sezóny 2017.

Baťa

Baťa, a.s.

Kreativní koncept a řízení produkce televizního spotu, promujícího uvedení podzimní kolekce 2018.

Los Grileros

Pěkný-Unimex

Kompletní návrh a realizace kampaně s výrobou série 2 TV / On-line spotů vč. kreativy a komponované hudby. Součástí kampaně byla realizace on-line microsite a také soutěž o s výzvou k zapojení cílové skupiny ke tvorbě uživatelského obsahu formou fotografií. Tento obsah byl zpětně využit na sociálních sítích při komunikaci značky a byly velmi dobře hodnocen dalšími uživateli. Takto se nám podařilo zviditelnit značku Avokádo v letní grilovací sezóně 2015.

Astratex 2016 jaro

Astratex s.r.o.

Kreativa, scénář a supervize výroby vůbec prvního TV spotu pro největšího online prodejce spodního prádla Astratex. Jeho obchodní úspěch výrazně předčil očekávání a zapříčinil tak trvalou přítomnost značky Astratex v TV reklamním vysílání.